Czcionka:

A+A-

Kontrast:

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina konsultacji

Adres e-mail

1.

Danuta Ardanowska

Wtorek

9.40-10.40

ardanowska@wp.pl

2.

Beata Bartnikowska

Środa

9.00-10.00

b-bartnikowska@wp.pl

3.

Małgorzata Błachewicz

Czwartek

9.00-10.00

malgorzata2612@wp.pl

4.

Ewelina Filipska

Poniedziałek

14.15-15.14

filipskae@gmail.com

5.

Michał Fodrowski

Piątek

9.00-10.00

angielski.spskrwilno@wp.pl

6.

Tomasz Graczyk

Poniedziałek

10.30-11.30

tomasz-graczyk11@wp.pl

7.

Anna Grzegorzewska

Wtorek

14.00-15.00

agrzegorzewska08@gmail.com

8.

Sylwia Jałowiec

Środa

13.00-14.00

s_jalowiec@wp.pl

9.

Anna Komorowska

Czwartek

14.00-15.00

annakomorowska111@wp.pl

10.

Andrzej Kosiński

Piątek

08.00-09.00

andrzejkosinski-78@wp.pl

11.

Tomasz Kowalczyk

Piątek

13.30-14.30

tomaskowalczyk@poczta.onet.pl

12.

Grzegorz Kowalski

Wtorek

8.00-9.00

grzesiek.k45@op.pl

13.

Maria Manelska

Czwartek

14.15-15.15

mariamanelska@interia.pl

14.

Aleksandra Mączkowska

Środa

9.00-10.00

olsinka@poczta.onet.pl

15.

ks. Tomasz Mączyński

Piątek

8.00-9.00

xtomekm@gmail.com

16.

Anita Okońska

Wtorek

12.30-13.30

anita-okonska@wp.pl

17.

Małgorzata Piasecka

Poniedziałek

8.00-9.00

mal.piasek3@wp.pl

18.

Katarzyna Sęczyk Milewska

Czwartek

11.00-12.00

k.seczykmilewska@gmail.com

19

Iwona Sękowska

Środa

11.00-12.00

iwkasek@o2.pl

20.

Romualda Sternicka

Poniedziałek

10.30-.11.30

romualdasternicka@gmail.com

21.

Joanna Tatkowska

Czwartek

13.30-14.30

jtatkowska5@wp.pl

22.

Renata Teska

Wtorek

8.30-.9.30

rakset@wp.pl

23.

ks. Paweł Waruszewski

Poniedziałek

14.00-15.00

pawelxw@wp.pl

24.

Jolanta Watkowska

Piątek

12.00-13.00

jola.watkowska@wp.pl

25.

Mirosława Watkowska

Środa

13.30-14.30

mirka_wat@vp.pl

26.

Joanna Wierzchowska

Czwartek

11.00-12.00

joanna.wierzchowska@poczta.fm

27.

Anna Witkowska

Poniedziałek

14.00-15.00

annawitkowska191@interia.pl

Data dodania: 2020-03-03 10:19:31
Data edycji: 2021-03-29 10:19:41
Ilość wyświetleń: 66

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej