Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

PIKNIK SZKOLNY

PIKNIK SZKOLNY

         Piknik to impreza, która już mocno wpisała się w tradycję szkolną. Jest oczekiwana z radością przez uczniów oraz ich rodziców a także nauczycieli.
         W dniu 19.06. 2024r. dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców i uczniowie Zespołu Szkół w Skrwilnie zorganizowali „ PIKNIK SZKOLNY ”, plenerową imprezę.
Pogoda dopisała dzięki czemu wszyscy mogli oddać się wspólnym zabawom, mile spędzić czas oraz skorzystać z atrakcji. Zaplanowano liczne działania artystyczne i sportowe, konkursy i rozgrywki adresowane do wszystkich uczniów. Za organizację wszystkich występów artystycznych odpowiedzialna była pani Kinga Brodzińska i pani Joanna Zalewska.
         Piknik rozpoczął się występem nauczycieli, którzy przygotowali prezent dla uczniów przedstawiając skecz do wiersza
„ Rzepka”  Juliana Tuwima.  Na pikniku nie mogło zabraknąć prezentacji talentów uczniów naszej szkoły. Występy zostały nagrodzone gorącymi brawami oraz symbolicznymi upominkami.
Wszystkie dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, a także korzystały z oferty stoisk przygotowanych przez rodziców. Uczestnicy młodsi i starsi uczniowie oraz ich rodziny chętnie degustowały wypieki przygotowane przez Radę Rodziców.
          Wspaniała zabawa towarzyszyła wszystkim zebranym do końca „ Pikniku szkolnego”. Teraz pozostały wszystkim uczestnikom miłe wspomnienia z którymi powitają już niebawem wakacje!
          Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację pikniku!

 

Link do "Rzepki"

https://youtu.be/rB4bH0a_HFk?feature=shared

Data dodania: 2024-06-19 14:11:14
Data edycji: 2024-06-20 10:34:22
Ilość wyświetleń: 325

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej