Reset

Turniej BRD

Turniej BRD

Turniej BRD i sukces naszych uczniów

W sobotę 22 kwietnia 2023r. w Tłuchowie odbył się Finał Okręgowy Rejonu Włocławek Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Do zmagań stanęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Tłuchowa, Aleksandrowa, Zakrzewa oraz z Zespołu szkół w Skrwilnie i we Włocławku.

Zawody odbyły się w kilku konkurencjach. Uczestnicy musieli rozwiązać test, przejechać przez trudny tor przeszkód, pokonać bezbłędnie miasteczko ruchu drogowego i pochwalić się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy.

Celem turnieju było podnoszenie świadomości młodych uczestników ruchu drogowego i wpływanie na poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Turniej,  jak co roku cieszył się dużą popularnością.

Turniej odbywał się w dwóch grupach:

1. grupa I – uczniowie 10 – 12 lat
  2. grupa II – uczniowie 13 – 14 lat

Uczniowie naszej szkoły startujący drużynowo w grupie I – Julia Kęsicka, Julia Suska, Bartosz Krukowski i Filip Drzymalski  zajęli II miejsce. Natomiast Weronika Kosobudzka, Igor Milewski i Mateusz Kamiński startujący w grupie II zajęli I miejsce.

Obie drużyny zakwalifikowały się do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się 13 maja 2023r. w Grudziądzu.

W klasyfikacji indywidualnej Weronika Kosobudzka zajęła I miejsce a Mateusz Kamiński II miejsce.

Gratulujemy ogromnego sukcesu naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-04-25 14:26:39
Data edycji: 2023-04-25 14:33:47